Gość plysak

žádost od admina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość plysak

chtěl bych být admin protože nikdo skoro na zeddihubu neni žádný admin jen občas anatis a darty a byl tam hacker nikdo neřešil takže jakože chtěl bych být amdin protože jsem tam na zeddihubu 24/7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Žádost není podle šablony...

Lockuji

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.